Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a probléma a Windows...

Mi lehet a probléma a Windows 10 op rendszerrel?

Figyelt kérdés

ma frissÍtettem a windows 10 rendszert és amikor befejezte a frissÍtést és betöltődött, utánna kiÍrta a windows defender vÍruskereső, hogy blokkolt, nem engedélyezett módosÍtásokat, és akkor már láttam hogy nincsenek meg a tálcára kitűzött ikonok, csak a start, a kereső, és a feladatnézet.

próbáltam kitűzni az ikonokat, de nem tűzte ki, nem jelentek meg az ikonok.

És aztán engedélyeztem azokat amiket blokkolt a vÍrusÍrtó, de akkor sem lett jó, de még új mappát sem lehet létrehozni, mert azt Írja hogy többé nem létezik azon a helyen valami ilyesmit Ír ki.

Mi lehet a baj, hogyan lehetne helyrehozni, újratelepÍtés nélkül?



2019. aug. 14. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
ez nagy frissítés volt, vagy olyan amit magától szokott kikapcsolásnál, mert most nekem is írja, hogy fog?:o
2019. aug. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shaddark ***** válasza:
100%

Ilyenkor mókolgatás helyett érdemes lehet még 2-3 * újraindítani, mert lehet a frissítések nem futottak teljesen le. A régi erőforrásokat már nem tudja használni de félig aktivált újat sem és ez okozhat anomáliákat.

Egészen addig amíg az updatéban keresés gombra nyomás után azt írja hogy nincs több elérhető frissítés.

2019. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez nagy frissÍtés volt, a leállÍtás alatt volt, hogy újraindÍtás és frissÍtés.
2019. aug. 15. 10:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor majd újraindÍtgatom és megÍrom hogy javult e.
2019. aug. 15. 10:02
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajna nem jó úgy sem. ):

Más megoldás?

Köszönöm előre is.

2019. aug. 16. 13:48
 6/6 A kérdező kommentje:

Megoldottam.

Visszaállítottam a régebbi verziójára. (:

Köszönöm a válaszokat.

2019. aug. 16. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!