Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Több íróprogram lehet a...

Több íróprogram lehet a gépen? Ashampoo 7, és Néró 6 konkrétan. Nem zavarnak be egymásnak?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jól megférnek egymással. Jó h csak hatos a Nero, újabbat NEM ÉRDEMES FELTENNI MERT KAKI
2008. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem bántják egymást:)Ezek nem vírusirtók.Egyébként sem tudod egyszerre használni a kettőt.Nyugodtan fenn lehet mind a kettő.Sőt lehet akár tíz is.


Előző válaszadó:nekem nero 7 van,most mert kíváncsi voltam,mennyivel másabb,mint a hatos.Egyáltalán nem sz*r.Az viszont igaz,hogy van benne egy csomó felesleges funkció,amit a büdös életbe nem fogok használni,és ezek miatt hízott a progi akkorát a hatoshoz képest.:D

Lényegében bőven elég a hatos is tényleg.Hetes már nem nagyon kell.A nyolcas,meg a kilences meg aztán pláne.Egyszer régebben,még a legutóbbi újratelepítésem előtt nyolcasom volt fenn.Alig bírta el a procim:D

A kilences meg ki tudja,már mekkora.Asszem annak a helyigénye nagyobb mint egy giga!

2008. nov. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lassan már nem fér fel a vista meg az xp mert a neronak kell a hely :DDDD
2008. nov. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nos én is kipróbáltam már a Néró 7-est, és kissé zavart az a rengeteg funkció amit tudott. Így maradtam a jól bevált 6-nál. Egy barátom kedvenc mondása jut eszembe: "a jó, jobb, mint a jobb"...:)
2008. nov. 15. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!