Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy laptopom, egyszer...

Van egy laptopom, egyszer csak gépezek, és lefagyott, újra indítottam és ez a szöveg fogadott. Mit tegyek? ( (Bővebben lent) )

Figyelt kérdés
...újraindítottam, és az a szöveg fogadott: "A disc read error occured, press CTRL + ALT + DELETE to restart." megnyomom, újra indul ugyan ez.. nos megszereztem a Win7-et DVD-n, és pendrivere is ráírtam.. ((Mind a kettőnél ugyan azt csinálja)) berakom a lemezt, és írja h "Folytatáshoz nyomjon meg egy gombot" megnyomom, elindul a Windows telepítője h "Windows is loading files" ez végig megy, bejön h "Starting Windows" ezután egy töltés jel megy.. aztán elsötétül a kép.. de a töltés egy normál periodus alapján villog azaz felvillan, világít 5sec-et elalszik, megitn felvillan világít 5sec-et elalszik.. aztán kb 10 perc mulva megjelenik az egér a kijelzőn.. és annyi.. 1-1,5h után sincs semmi.. mit tegyek? :S
2010. júl. 13. 10:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Merevlemez hiba gyanús.
2010. júl. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez nem szoftverhiba, hanem hardver, pontosdabban merevlemez, ha garanciális, gyorsan vidd szervízbe.
2010. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
telepitsd íjra off
2010. júl. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Én egy gépnél cd olvasóval jártam így. Másik cd/dvd olvasóval felnyomtam a win7-et és azóta is megy a rosszal a gép!
2010. júl. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem garanciás.. ez egy Toshiba l40-14h.. foggalmam nincs menny leghet egy vinyó bele... :S
2010. júl. 13. 17:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Laptop-ba vinyót szerezni és beszereltetni (gondolom nem te akarod csinálni), biztos rohadt drága és tényleg szakember kell. Asztali gépet én is könnyedén szétszedem/összerakom, de a laptophoz nem merek nyúlni, mert borzalmasan zsúfolt és könnyedén elbaszhatsz valamit, ezért drágább is a beszerelés. Meg a vinyó is drágább, mert spec kialakítása kell, hogy legyen, spec modellre szabott, a gyártótól. Szóval kalkulálj be egy normál vinyót+beszerelést+kb.10000Ft.
2010. júl. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazából vannak külön laptop vinyók, megveszed (nem tom mennyi) leszeded a laptopod alját (óvatosan ha nem jön ne erőltesd, nézd folyton hogy mi az ami miatt nem tod levenni) és ezután ha jófej volt a gyártód akkor kihúzol pár kábelt esettleg 1-2 csavart még és már cserélheted is a winyót. Utána mindent ugyanúgy és ugyanoda teszel vissza ahol voltak.
2010. aug. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ennek a merevlemeze döglött be. Olyan 10től 15-ig terjed az ilyennek az ára. (szereléssel).


REmélem tudtam segíteni! :)

2010. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, ma leszedtem az alját (ahol a leírása írta h ott a HDD van) és megnéztem h mennyire könnyen lehet kivenni, 4 kis csavart kell kicasvarni, és kint is van.. gondolom akkor a helyére berakni az újat azt vissza csavarni, és mehet a telepítés?
2010. aug. 2. 17:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. aug. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!