Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem aktiváltam időben a...

Elbandi_ kérdése:

Nem aktiváltam időben a Windows 10-em ahogy kérte és most a Windows 7 fut, próbáltam videókat nézni hogy kell megoldani de legtöbbször egy zip file-t találtam ami elvezet egy oldalra, azonban a file-t nem találom a gépemen. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Windows 10 késő aktiválás

2019. aug. 17. 20:56
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Mivel itt nem fogunk megtanítani ellopni a windowst, az első javaslatom az, hogy vedd meg, és telepítsd újra, mert az innen-onnan letöltött dolgokkal valószinűleg már rég vírusossá tetted.
2019. aug. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Bár nem reklámozzák, most is lehet Windows 7ről 10re frissíteni.
2019. aug. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szakértő,ez egy teljesen új gép egy ismerősöm kértem meg hogy rakja össze ,számítástechnika boltban dolgozik, én úgy tudom minden offical nem ilyen lopott meg letöltött dolgok vannak rajta.Azt hittem van ilyen opció hogy hivatalos Win 10 elmulasztott aktiválását újra lehet csinálni, vagy a kettő kizárja egymást? Bocs ha hülyeséget kérdezek, analfabéta vagyok hozzá
2019. aug. 17. 21:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok letölteni semmilyen win-et, futott vele egy ideig, játszottam játékokkal stb, aztán megjelent a jobb alsó sarokban a kis üzenet hogy aktiváljam és egyik reggel már a win 7 fogadott.
2019. aug. 17. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!