Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows. Old a mappa tartalma...

Windows. Old a mappa tartalma torolheto? Disk cleanuppal mar probaltam de nem jelzi a mappat

Figyelt kérdés

windows 10, és a mappa 15gb kb.

előre is köszi


2018. máj. 7. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, ez a frissítés miatt létrejött mappa, feladata: ha kell vissza lehessen állítani az előző verziót. Ha nem kell neked nyugodtan törölheted.
2018. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem a CCleaner vált be.



Egyébként 10 nap múlva magától törlődik ha jól emléxem.

2018. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2018. máj. 13. 18:48
 4/13 anonim ***** válasza:
De nem kell messze menni, van beépített program is a mappa törlésére. A Lemezkarbantartóval is meg lehet oldani csak rá kell azon belül nyomni a Rendszerfájlok törlése gombra. Ekkor a törlendő fájlok listában megjelenik ez is valamilyen néven. Hirtelen nem tudom milyen néven, de azonnal felismerhető, hogy ez a Windows.old mappára utal.
2018. máj. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
De lehet úgy is, hogy jobb klik a windows.old mappára és törlés. Szerintem ez a legegyszerűbb/leggyorsabb
2018. máj. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

#4

Nekem úgy sosem sikerült. Nem törli.


#5


Neeeem mondod????? Hát a sima mappa törlése módszer itt apukám nem működik, hiába lenne egyszerűbb, mert már ajánlottuk volna ha menne :))

2018. máj. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2018. máj. 16. 20:42
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindig is törölte, de a bátyám pl nemes egyszerűséggel egy Shift+Delete kombinációval simán törölte már nem egyszer azt a mappát. Arra tippem sincs, nálad épp miért nem sikerült még Fehersrac.
2018. máj. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A shift+del pláne nem megy. Védett rendszerfájlok...
2018. máj. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 Rendszergazdai jogokkal bármit törölhetsz(windows-on) ami éppen nem fut. Így a windows.old mappa is, és szerintem nem is tartozik a védett rendszerfájlok közé. Akkor van probléma ha nem rendszergazda vagy a gépen, abban az esetben nem tudod letörölni.
2018. máj. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!