Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 programok közül?

Windows 7 programok közül?

Figyelt kérdés

Tudom hogy voltak olyan kérdések, hogy melyik a leg jobb Windows 7.

Ez nem is érdekel, igen sokk 7-est raktam fel, és egyiknél meg jegyezte a felhasználót és jelszótis a másik meg nem.

És ez a gondom, hogy az ULTIMATE, PROFESSIONAL, HOME PREMIUM közt melyik is jegyzi meg és írja ki, mert volt hogy el menti de csak a felhasználót írja ki, a jelszót meg üresen marad, nekem meg az kellene ami úgy működik mint az xp, azaz ki írva hagyja és csak az ok gombot kell meg nyomnom hogy csak belépek és kész.



#WINDOWS.7.program.
2019. aug. 20. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztonsági okokból egy rendszer sem fogja neked előre kitölteni a jelszót hogy csak le kelljen okéznod, akkor elveszti a jelszóbekérés az értelmét.


Három eset van: ha be van állítva jelszó, kérni fogja és be kell írnod, majd leokéznod. Ha nincs beállítva jelszó, kérheti hogy add meg, de nem kell beírnod semmit és úgy is beenged. Vagy pedig nincs beállítva jelszó, és külön az is be van állítva hogy automatikusan léptessen be. Ez nem kiadás függő, hanem személyes beállításé. Célszerű persze nem tört és össze-vissza buherált rendszerekkel kísérletezni.

2019. aug. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
DOS 6.22 az már majdnem 7 csak belépsz és kész ;)
2019. aug. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!