Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 1 játékhoz kellene telepíteni...

Dj Bax kérdése:

1 játékhoz kellene telepíteni stream de nem mengedi ne mlehet bejelölni hogy elfogadom a feltételeket és ezért telepíteni se tudom mi lehet a baj? Tescoba vett gt legends játék

Figyelt kérdés
2019. aug. 20. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
A GT Legends nekem is megvan, az még DVD-s kiadás. Vagy te már csak egy kódot kaptál a dobozba?
2019. aug. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Illetve még annyit, hogy vagy szemléltesd egy képpel a hibát, vagy keress rá mondjuk YouTube-on és próbáld meg megoldani magad, mert ilyen leírásból esélytelen megválaszolni hogy miért nem jó nálad.
2019. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
egyértelmű szerintem amit elmondtam sima telepítésnél hoyg tovább tudj meni szoktt lenni hogy yes elfogadod a feltételeket na ott nem engedi elfogadni arra menni nem tudom azt bejelölni
2019. aug. 20. 21:00
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinálj róla egy képet és töltsd fel ide: [link]
2019. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
A feltéteket nem csak elfogadni kell, hanem el is olvasni. Persze azt nem tudja ellenőrizni, hogy tényleg elolvastad-e, vagy csak letekertél a csúszka aljára. Úgyhogy lehúzod a csúszkát az aljára, és voilá! Máris tudsz pipálni. Persze lehet, hogy az életedet adod éppen el, vagy a szüleid házát, de legalább pipálni tudsz.
2019. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

hiába olvason el ha nem tudom elfogadni

nem szórakozok hogy feltöltsem aki ezt ne mtudja hogy van hogy értem a hibát az már ne is haragudjon de nem nagy zseni finoman szólva mert a régi 90 es évek beli játékoknál is el kellett fogadni hogy tudd telepíteni

2019. aug. 21. 13:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor old meg magad. Nekem sosem volt ilyen problémám, szóval biztos bennem van a hiba.
2019. aug. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor ne azt mondh hogy nem tudod miről van szó mert érthetően elmondtam és az alapján tudni kell csak te el tudtad fogadni én emg nem
2019. aug. 24. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!