Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok mondani olyan youtube...

Tudtok mondani olyan youtube videó letöltőt ami fullhd-ban szedi le a videókat? 1080p

Figyelt kérdés
Menteném le a régen feltöltött videóimat, félve egy esetleges ban-tól :D És szeretném megtartani a minőséget, a yt-nek a saját letöltője is 720ban enged csak. Online meg valamiért bebugolt, vagy nem engedi konvertálni őket. Most meg leszedtem egy programot ott meg mindet korlátozik, és valamiért csak 90mb egy videó. Így gyanítom ez is csak 720p.. bár még nem találtam meg hogy hova is ment, így nem tudtam megnézni.

2019. aug. 26. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
YouTubeDL.py
2019. aug. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
JDownloader-t szoktam használni. A lehetséges felbontásokat külön mutatja (pl 3 fájl), így külön lehet letölteni. Ja és a hangot is külön le lehet tölteni, ami általában .aac...
2019. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!