Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A need for speed underground...

Istyu1997 kérdése:

A need for speed underground 2 miért laggol és miért áll le rögzítés közben?

Figyelt kérdés

Adott ez a konfig:

CPU: Intel Pentium Dual Core e2220 (alap: 2,4Ghz) (OC.: 3,1Ghz)

GPU: ATI Radeon HD 5670

RAM: 3GB DDR2

alaplap: Asus P5GZ-MX

oprendszer: windows 7 64bit

táp: fsp 350-60apn


Nos az a probléma, hogy szaggat az underground 2 mikor elindítom a rögzítést (bandicam-al rögzítem) illetve ma már állítgattam a bandicam-on azt vettem észre mikor elindítottam a felvételt, h semmi lagg de mikor leállítottam a felvételt a játék kifagyott (nem válaszolt) feladatkezelőben bezártam és a bandicam nem tudta befejezni a rögzítést, MSI Afterburner-el esélytelen a felvétel mivel már az erőforrások monitorozását sem mutatja így a felvételt sem tudom elindítani. Ezzel a konfiggal a 2012-es most wanted-et egyéni és medium-high beállítások mellett 1280x1024-es felbontásban (ép hogy megvan a játszható fps) MSI Afterburner-el úgy tudom rögzíteni, hogy az fps szinte nem is esik (max 1-2fps-t). A videókártyához már nem találtam frissebb driver-t, úgy tűnik már nem készítenek hozzá (az utóbbi időkben többször is megnéztem). Azt is tudom, hogy maga a játék elég régi win7 alatt is csak win98-as kompatibilitással indult, de nem tudom, hogy ez lenne a baj.

Valaki tudna segíteni mert nem értem, hogy mi lehet a probléma, egyszerűen ötletem sincs.



2019. aug. 29. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A gameplay rögzítés eléggé erőforrás igényes feladat. Kb 2x annyit használ olyankor a gép mindenből mint általában,. ez a gép meg nem egy erőgép még távolról sem.
2019. aug. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Esetleg próbáld meg másik rögzítő programmal, mondjuk Fraps-el hátha jobb lesz.
2019. aug. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első kommentelőnek.

Nem a gép erőforrásival van gond, mint említettem modernebb játékot akadás nélkül rögzít.

Második kommentelőnek.

Igen gondoltam én is rá, hogy más felvevővel kéne próbálkozni csak nem akartam bíbelődni vele, crack-elgetni stb.

De akkor nem lesz más választás meg kell próbálni.

2019. aug. 29. 22:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!