Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Frissített a win10 > winver...

Frissített a win10 > winver 1903-ra. Fél napig tartott, ez normális?

Figyelt kérdés

Másik kérdés: nem lenne-e jobb a 1903-as ISO-ból telepíteni újra, mint az így orrba-szájba frissített rendszert használni?

Mint az Xp-s időkben volt...


2019. aug. 30. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Miért lenne jobb? Direkt azért van frissítés és nem tök új operációs rendszer, hogy ne kelljen újratelepíteni. Ez a frissítési modell pedig arra épül, hogy ne legyen rá szükség, nyilván úgy is van megcsinálva hogy a rendszer működésében ne legyen különbség a frissen telepített vagy a csak felfrissített között. Ha félévente kijön egy nagy frissítés, félévente újratelepítened abban a hitben hogy attól jobb lesz? Csak magadat szívatod vele.
2019. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
10 esetén? Még az is normális lenne, ha többet el sem indulna... Komolyra fordítva a szót: Nézz csak körbe az interneten, hány és hány ember panaszkodik arra, hogy funkciófrissítés után baj van a rendszerrel. Én épp ezért javaslom azt, hogy ha már ragaszkodsz a 10-hez, akkor másfél évente tedd újra tisztán. Szánj rá egy napot, annyi idő elég az újratelepítésre, a belakásra, és a gép kitakarítására is.
2019. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. aug. 30. 21:53
 4/4 A kérdező kommentje:

Hááát..., nem működött az Office, Camtasia. Újra bekapcsolta a Defendert.

Volt egy összegző frissítés augusztusra...néhány óra alatt pikk-pakk... Ismét elbarmolta a dolgokat. Újratelepítettem a programokat, és kissé ideges lettem. DD

Szóval tapasztalat szerint, van benne valami...

2019. szept. 3. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!