Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Metro Exodus-hoz kiadott...

A Metro Exodus-hoz kiadott patchek javítanak annyit a teljesítményen hogy megérje megvenni eredetiben? I7-8700 és RTX 2070nél a sivatagos részektől kezdve irgalmatlan fps droppok/lassulások vannak a kalóz verziónál amit próbáltam.

Figyelt kérdés

2019. szept. 7. 06:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz verziót szedhettél le, nekem szép stabilan megy minden részen, pedig még akkor szedtem le, mikor megjelent a tört verzió. Vagy csak bekapcsoltad az RTX-et, ami felér egy rituális öngyilkossággal.
2019. szept. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végig be volt kapcsolva a ray tracing, minden beállítás high-on. Viszont a játék első felében meg sem rezzent, baromi szépen futott végig, élmény volt. Aztán a homokviharos részektől kezdve kissé elromlott a játékélmény, tundrán is be-beesegetett már az fps. Ezért reménykedtem az optimalizálásban/patchekben amik esetleg ezeket orvosolnák. Egyetlen verzió van belőle ncore.
2019. szept. 7. 22:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Kapcsold ki a Ray tracinget probléma megoldva nekem simán ment gond nélkül gtx970-el.. a 2070 rtx meg egy bika kártya, viszont a Ray tracing egy bukás..persze ez a jövő technikája csak elkapkodták ezt a fejlesztők.
2019. szept. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!