Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Oblivion lila talaj megoldás?

Oblivion lila talaj megoldás?

Figyelt kérdés
Hali.Feltettem az Oblivion nevű játékot majd ahhoz a magyarítást a játék megy minden nagyon jó csak a föld vagy talaj vagy fű már nem tom mi lenne annak a helyén ien lila térképszerűség van.Ezzel is élvezhető a játék csak zavar nagyon dzépen megköszönném ha valaki tudná rá megoldást.(Lehetőleg úgy hogy magyar maradjon a játék =.=.)
2010. júl. 14. 17:45
 1/6 anonim válasza:

Még sose láttam ilyet h lilával legyen őedg énis sokat játszodtam ezt a játékot.

De kusztom fegvyerek, pándélok, helyek, szereplőket, pucér nőket =)) és azokat itt le lehet tölteni.


[link]



És kb igy nézhetnek ki:

http://www.youtube.com/watch?v=3pBBd1_QX1M

2010. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Amm már megoldottam a magyarítás sz*rakodott de azé kössz :):
2010. júl. 20. 12:55
 3/6 anonim válasza:
Szivesen:D
2010. júl. 20. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Kérdező!

Ne haragudj, de leírnád, hogy csináltad?:D Nekem is ilyen bajom van, és nem akarom feltenni ugyanezt a kérdést!:D

Előre is köszi!

2010. júl. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Elősször is leszedtem mindent.Felraktam az obliviont majd felraktam 1.2 ANGOL patchet és aztán a magyarítást.És nincs lila talaj.
2010. júl. 29. 10:20
 6/6 anonim válasza:
Köszönöm szépen, megpróbálom megerőszakolni a sajátom is, hogy rendesen menjen!:D
2010. júl. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!