Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem a FLVto Youtube...

Letöltöttem a FLVto Youtube Downloader programot.12 számot sikerült letölteni/konvertálni, de utána nem töltött tovább. Ezt írja ki:"Can't resolve youtube URL.3 hónapos licenc-et is vettem, de így sem működik. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

2019. szept. 11. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
YouTuberól nem szabad letölteni hivatalosan, változtattak valamit, ezért nem megy. Hiába fizettél, átvertek. Legközelebb inkább vedd meg az eredeti zenét.
2019. szept. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ott van a Video DownloadHelper böngészőbővítmény:

[link]

vagy a Youtube-dlg:

[link]

Mind a kettő ingyenes, nyílt forrású alternatíva.


Nem mellesleg az FLVto Youtube Downloader is teljesen ingyenes, állítólag nincs semmilyen licence:

"INGYENES EZ A SZOLGÁLTATÁS?


Igen, a mi online YouTube letöltőnk teljesen ingyenes és még csak regisztrálnod sem kell ahhoz, hogy használd."

[link]

bár én a letölthető szoftverükben:

[link]

nem bíznék:

[link]

2019. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
[link] - ugyanez van nekem is. Azt, hogy ingyenes, azt tudom, a 600,-Ft-ot a gyorsaságért fizettem. A kérdésem még mindig az, hogy miért írja ki, hogy "Can't resolve youtube URL". Semmit nem állítottam el. A gépen kell állítani valamit?
2019. szept. 11. 18:59
 4/5 anonim ***** válasza:

Közben megnéztem én is - nem csak hogy kéretlen programokat telepítene, de 3 letöltött videó teljes sebességű konvertálása után már pénzt is kér:

[link]

és már az első videó letötése is problémába ütközik:

[link]

ami Video DownloadHelperrel simán letöltöttem.


Náluk reklamálhatsz:

[link]

2019. szept. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, majd megírom az eredményt! :)
2019. szept. 12. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!