Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A google hitelesítő elcseszett...

A google hitelesítő elcseszett calamit és nem tudok belépni a Guild Wars 2-be. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tehát a játék kódot kér. Letöltöttem a hitelesítőt, megadtam valami random jelszavat (passz hogy minek és mi alapján) majd elkezdett kódokat genetálni az email címemhez. De ezek eggyike sem működik. Más hitelesítőt is próbáltam eredménytelenül. Egyszerűen nem értem az alkalmazás működését és értelmét. Hogy tudnék megszabadulni tőle és használni a fiókomat? (Érdekes mód csak a gw2 kér ilyesfajta kódot, alapból a guglinál ki van kapcsolva a kétlépcsős bejelentkezés)
2019. szept. 14. 22:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem a kérdést, mert nekem a u-play fiókhoz tökéletesen működik a mobiltelefonos kétlépcsős (google) hitelesítés, sose volt vele gondom. Azt se tudom milyen más hitelesítőről beszélsz, mert ha a google-t kéri alapértelmezettnek, akkor csak azzal fogsz tudni belépni.
2019. szept. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A googlet ajánja, de mést is lehet használni. Nem értem amúgy hogy mi alapján generál kódot. Beírtam az emailcímem, meg valamit összepötyögtem kulcsnak mert felhúzott az alkalmazás ez után már generál is. Ez hol biztonságos? Semmi igazolás. Ezt ezek azerint bárki más emailcímével is megcsinálhatom... na mind1 a lényeg hogy a generált kódokat nem fogadja el a játék és nem tudom hogy mit tegyek. Átolvastam az ezzel kapcsolatos dolgokat az alkalmazásnál, de őszintén nem lettem okosabb, csak még jobban összezavart
2019. szept. 15. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!