Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért van állandóan gond a...

Miért van állandóan gond a windows 10 frissítéseivel? Több hírportálon is olvasni, hogy a legújabb frissítés ezt/vagy azt elrontotta a gépen.

Figyelt kérdés
Windows 10 érdekel,nem az hogy használj Linuxot. :)
2019. szept. 16. 15:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én legutóbb úgy jártam a Windows 10-el, hogy egy-két update nem akart települni a laptopomra, mindig letöltötte, majd fel is telepítette, de 98-99%-éknál rájött, hogy nem tudja telepíteni, majd leszedte (és mindez eltartott egy jódarabig), aztán (vagy pár nap múlva) kezdőtött előlről az egész, de a 15-dik sikertelen telepítés után úgy döntöttem, hogy inkább feltelepítek egy frissebb Windows-t, nos azóta nem jelent meg ilyen probléma.


Az interneten sem találtam semmit, ami megoldotta volna, ezért volt az újratelepítés a megoldás. De például az egyik munkahelyemen mindegyik Windows 10 tökéletesen frissül, talán már 2-3 év óta.


Itthon én is Windows 8.1-et és Linux-ot használok az egyik gépemen. A Windows 7 valamiért nem lopta be magát a szívembe, a f@s.z ki volt a több napon keresztűl tartó telepítési mániájával, amit bár ki lehet kapcsolni, de akkor is valamiért nem jött be. (vagy az is lehet, hogy azért, mert mindenki oda-volt-meg-vissza érte)

2019. szept. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem vettem észre hogy bármi gond lenne a win10 frissítéseivel.
2019. szept. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!