Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet a Windows 10...

Hogyan lehet a Windows 10 frissítéseit kivakarni a rendszerből, ha a szabályos módszerrel nem engedi?

Figyelt kérdés
A listában hiába kattintok jobb gombbal a frissítésre, nem hozza fel a jobb klikk menüt (ez is a legutóbbi frissítés eredménye, más bugokkal egyetemben), így törölni sem tudom. A rendszervisszaállítást kihagynám, mert nagyon régi a legutolsó image. Van valami egyéb tool, ami alkalmas erre, és nem teszi tönkre a rendszert?
2019. szept. 20. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbálkozni lehet...


[link]


...de én úgy tudom, hogy se kikapcsolni, se letiltani nem lehet a frissítéseket, még akkor sem, ha már 15x próbálta telepíteni és nem sikerült, akkor sem...


Ha beakad egy frissítés, egy értelmes megoldás van, szerezni kell egy újabb Windows 1-et és azt feltenni.

2019. szept. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én is úgy csináltam eddig, ahogy az általad linkelt oldalon, viszont nálam nincs uninstall opció. Eddig jobbklikk menüből le tudtam törölni a frissítéseket, de most már az a menü se jön elő.
2019. szept. 20. 19:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Frissítés eltávolítása parancssorral.


Parancssor megnyítása rendszergazdaként.


1. Telepített frissítések listája:

systeminfo.exe


2. A kívánt frissítés eltávolítása:

wusa /uninstall /kb:xxxxxxx /quiet /norestart - az "x" a frissítés száma.

2019. szept. 21. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos ez sem jött be, nem csinált semmit az eltávolító parancsra.
2019. szept. 22. 09:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!