Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehetne teljesen...

Hogyan lehetne teljesen letiltani a Win10 frissítéseit?

Figyelt kérdés

Szeretném teljesen letiltani, hogy letöltse a frissítéseket, mert csak a baj van velük.... A gépem mindig azt csinálja, hogy 84%-ig feltelepíti, aztán lefagy. Újraindítom, utána pedig visszaáll az előző verzióra, és a végén kidobja, hogy frissítés sikertelen... Pár napja ez odáig fajult, hogy már vissza sem tudott állni az előző verzióra, és bootloop-ba került a gép. Több órányi próbálkozással sikerült csak megjavítani, így végül nem kellett újratelepíteni a rendszert.

Ezt szeretném elkerülni, így jó lenne valahogy letiltani a frissítéseket, a mostani rendszerrel szerencsére stabilan fut a gép.

Az itt leírt 3 módszeren már túl vagyok: [link]

Egyik sem bizonyult hatásosnak, mert újra és újra letölti azt a **** frissítést.

Van esetleg valakinek valamilyen ötlete, hogy mit tudnék tenni? Hogy tudom tényleg és véglegesen letiltani???



2019. febr. 6. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor a géped vacak, én nem tiltom a frissitéseket és nincs is baj vele
2019. febr. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ott komolyabb baj van, ami később okozhat majd kellemetlen meglepetést. Telepítsd újra az egészet.
2019. febr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen, a gépem nem mai darab már, ez igaz. Szerintem valami kompatibilitási hiba lehet az oka, ezért nem megy fel a frissítés.


Próbáltam már igen, hogy újratelepített, tiszta rendszert rögtön lefrissíteni, az sem vezetett eredményre. Tényleg csak azt látom megoldásnak, ha marad a jelenlegi, ezzel normálisan működik.


Egyéb ötlet?

2019. febr. 6. 10:46
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
Tedd újra, tiszta telepítéssel. Vagy használj olyan rendszert, ami nem arra született, hogy keresztbe tolja le a torkodon a kékerest minden pillanatban.
2019. febr. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Hacsak nincs különösebb ok, ami miatt Windows 10-et kell használnod, próbálj ki egy Linux disztrót. A legtöbb tud live módban futni, így elég ha bebootolsz, kipróbálod és ha nem tetszik kiveszed és semmi sem történt, ha tetszik telepíted. Persze live módban jóval lassabb, mert mindent USB/DVD/Netről kell töltenie.
2019. febr. 6. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

Pro és Enterprise verziók esetén Group Policy-ban (csoportházirendben) tudod megadni, hogy ne frissítgessen.


Google találatok részletezik hogy is kell ezt csinálni.

2019. febr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pár hónapig használtam Linuxot, és bár tényleg vannak jó dolgai, de sehogy sem tudtam megszeretni.


Utolsó: Nagyon köszönöm az ötletet, megcsináltam!!! Most adok a gépnek pár nap türelmi időt, aztán megírom, hogy sikerült-e ezzel a módszerrel.


Megjegyzés: ilyenkor normális az, hogyha nem tudok belépni a Gépházban a "Frissítés és biztonság" menübe? Amint rákattintok kilép a Gépház. (csak kíváncsiságból érdekel, ezzel együtt tudok élni, ha cserébe megoldódik a problémám.)

2019. febr. 6. 13:07
 8/9 anonim ***** válasza:
Még annyit meglehetne tenni h a microsoft oldaláról szeded le a legfrissebb win10-et ezek már szokták tartalmazni a nagyobb frissítéseket így lehet megtudnád úszni h felkelljen telepíteni a problémás frissítést mivel alapbol benne lenne. Sok sikert !
2019. febr. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Winaero Tweaker tud ilyet, ekkor a frissítés ellenőrzése után errort fog kiírni és nem fogja telepíteni.

[link]

2019. febr. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!