Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szerintetek jó a Windows 7?

Szerintetek jó a Windows 7?

Figyelt kérdés
Az igazság,hogy felszeretném dobni a gépem.S mivel a Windows 7 elég korszerű,s a kinézete is jó,ezért szeretném telepíteni,de félek,hogy nem lesz jó.(Eddig sima XP-t használtam.)Vélemények?Ha esetleg tudnátok sima,teljes,kód nélküli letöltési linket adni hozzá,ami nem vírusos?Esetleg a kiírásához is tudtok segíteni?
2010. júl. 15. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 100%-ig meg vagyok vele elégedve, sokkal kényelmesebb a használata, mint bármely korábbi windows verziójé. Egy probléma van vele: a régebbi játékok közül vannak, amik nem futnak rajta, de ennek ellenére is csak ajánlnani tudom.
2010. júl. 15. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi!Tudsz adni letöltési linket a teljes verzióhoz(vírusmentesen)?Esetleg azt elmagyaráznád,hogy hogy kell kiírni?
2010. júl. 15. 15:06
 3/9 anonim ***** válasza:

hát én kölcsön kaptam a win 7 et úgyhogy linket nem fogok küldeni (zsákbamacska lenne neked)

szerintem is fain

de vannak igényei

2010. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jól megvagy az XP-vel és nincs több, mint 4 GB RAM-od, akkor felesleges cserélni.
2010. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
mi közöd hozzá
2010. júl. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Több mint fél éve használom és szerintem magasan veri az XP-t.
2010. júl. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha van 4gb ramod csak akkor használd szerintem is.
2010. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Vegyél fel ezen az msn-en és adok neked Vírusmentes Windows 7 Ultimate-t. ÉN fél éve használom ezt.


morarpisti@citromail.hu

2010. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nem kell annak 4 gb ram

én 1gb-tal kezdtem el és ment mint az álom (nem fagyot mint az xP)

most 2gb ramom van és ugyanolyan gyors mint 1-el

2010. júl. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!