Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Üdv! Windows7 van telepítve a...

Sasa69 kérdése:

Üdv! Windows7 van telepítve a gépemre . Önéletrajzot szeretnék készíteni, Paint - ben, hogy tudom beállítani, hogy A4 - es nagyságú lapot tudjak kinyomtatni?

Figyelt kérdés
2019. okt. 5. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nemes feladat végrehajtásának legnagyobb kerékkötője az, hogy a Paint a Windows rendszerek beépített nagyon alapszintű grafikus programja, amit nem szövegszerkesztésre találtak ki. Lehet ugyan a vele készített képre söveget írni, de nagyon korlátozottan. Javasolnám inkább a Libre Office csomagot, ami ingyenes és a Writer alkalmazása mindenben megfelel egy önéletrajz megírásához.
2019. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm , kipróbálom .
2019. okt. 5. 19:13
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Paint-ban rajzolsz egy ilyet, melléírod hogy "Ez vagyok én" és máris küldheted a kiszemelt munkaadóknak. Mindent tudni fognak belőle rólad.. ;)

2019. okt. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem jó , csak nem képzeled h meztelen képet küldök ???? :D
2019. okt. 6. 09:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért érdekes lehetett a gondolatmenet, hogy miért akarsz egy rajzolóprogrammal cv-t írni :)) Hiszen a win7-ben gyárilag van egy alapfokú szövegszerkesztő a kellékekben. Az miért nem jó, ha pl. nem akarsz mást telepíteni?
2019. okt. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!