Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AMD overdrive cpu ventilátor...

AMD overdrive cpu ventilátor szabályozás? (Részletek lent)

Figyelt kérdés
Régóta keresek olyan programot amivel lehet a hűtést szabályozni anélkül, hogy be kelljen lépni a biosba, és megtaláltam az AMD overdrive-ot, ami elég értelmes programnak tűnik a többihez képest, csak az a baj, hogy valamiért ahol lehetne a ventilátor sebességét állítani (Fan Control menüpont) nem lehet állítani semmit, ott vannak a lehetőségek, de "le van szürkülve" mindegyik. Olvastam az egyik fórumon hogy valami lakat, vagy kulcs jelet kell a programban felül keresni, de én nem találtam ilyet. Hogy lehetne elérni hogy be lehessen állítani a ventilátort a programból?
2019. okt. 8. 14:41
 1/1 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem a leírásból, hogy a proci típusa amd fx 8350 wraith cooler kiadás, alaplap: asrock 760gm-hdv, op. rendszer: Windows 10 home 64 bit
2019. okt. 8. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!