Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims2-vel kapcsolatos kérdések?

Sims2-vel kapcsolatos kérdések?

Figyelt kérdés
Letöltöttem az alap játékot, első problémám az, hogy mikor elindítom kiírja, hogy kompatibilitási problémák vannak (windows 7-em van), és utána pedig a játék kéri az első cd-t, ha "berakom" akkor sem indul el és nem veszi észre.
2010. júl. 16. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is, itt van ez a kiadás:

[link]

Ennyit önmagában is megér, nem hogy kiegészítőkkel. Telepítsd fel, ha továbbra sem megy, a hivatalos oldalról letöltheted a legfrissebb javítócsomagokat, esetleg fel is ajánlja a program, hogy tedd ezt meg.


Ha a probléma továbbra is fennáll, az Electronic Arts ügyfélszolgálata a rendelkezésedre áll a probléma orvoslásában.

2010. júl. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sajátgépben megkeresed a játék exe fájlját, jobb klikk, tul/kompatiblitás átállítod win7-re... am meg crack-elted? anélkül nem fog menni
2010. júl. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem crack-eltem mivel sajnos nem tudom hogy kell, nem nagyon értek a géphez...
2010. júl. 16. 20:24
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja és a kompatibilitást nem lehet 7-esre állítani, vista a legújabb itt...
2010. júl. 16. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!