Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » JAVA-val kapcsolatos gyakorlat...

JAVA-val kapcsolatos gyakorlati kérdések?

Figyelt kérdés

Ezeket házira kaptuk, bocs, hogy nem a házi feladatos rovatba írtam, szerintem itt hamarabb kapok rá választ (és bocs, ha néha furcsa kifejezéseket használok, nem konnyu szlovákról magyarra fordítani):


1. Létre kell hozni két osztályt két forrásfájlban, és cmd-ben egyszerre kell lefordítani (nem futtatni).


Ezt lehet úgy, hogy a javac után csak beírom a két fájl nevét?


2. Három osztály kell. Az egyik statikus metódussal kiírja, hogy Hello static. A másik instanciós(???) metódussal kiírja, hogy Hello inst. A harmadik main-t tartalmaz, amely meghívja a másik két kiírós metódust. Fogalmam sincs...


+ezt az utolsót úgy kell átírni, hogy futtatáskor azt a metódust hívja meg, amelyiket paraméterként megadok.


A tobbi feladat megvan, ezek nem mentek. Ma éjfélig kell elkuldeni a tanárnak.


Orulnék, ha tudnátok segíteni!


2010. okt. 8. 15:35
 1/3 A kérdező kommentje:
A második példa elso fele már megvan.
2010. okt. 8. 15:50
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első: PRÓBÁLD KI! Tényleg olyan nehéz?
2010. okt. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Most ugye nem gondolod komolyan, hogy nem próbáltam ki??? Nem jott semmilyen hibauzenet, de tudni szerettem volna, hogy ez így jó-e.
2010. okt. 9. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!