Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért idéz elő ilyen problémát...

Miért idéz elő ilyen problémát Raibow six siege?

Figyelt kérdés
Kb 1 óra játék után fekete képernyőt kapok... Se kép se hang. Játszok és hirtelen minden jel nélkül restartol a gép. Miután ez megtörtént már nem kell hozzá 1 óra,kb 15-30 után is restartol a gép.DE CSAK R6 KÖZBEN. Konfig: Ryzen 7 2700x,Strix GTX 1070, 32GB 3200MHz ram(3133on futtatva mert 3200on mert több fps-em van). Miért lehet ez?

2019. okt. 19. 20:00
 1/5 meszike91 ***** válasza:
Táp? A rammal most mi van?
2019. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A tápegységem egy 620w-os seasonic, a ram 2x16 GB kingstone hyperx predator. Fingom sincs hogy mi a baja, egyszerűen nem tudok rájönni
2019. okt. 19. 20:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Felraktad az októberi nvidia frissítést?

Mert ha igen, akkor DDU-val szedd le (úgy ahogy kell csökkentett módban) és szedjél le az nvidia honlapjáról korábbi driver frissítést, mondjuk az előzőhavit.

Nekem csinált már ilyet az R6 még a tavasszal, bár a gép nem indult újra csak black screen de az napi szinten 5x.

VGA driver nyűgje volt, ahogy lefrissítettem utána kezdte el csinálni.

DDU-val lepucoltam, raktam fel egy korábbi verziót és jó is lett. Egy próbát nálad is megérhet, 15-20 perces dolog.

2019. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Kipróbálom, köszi a tippet!
2019. okt. 19. 21:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem segített, régebbi driverrel is kb 1-2 óra után hirtelen elmegy a hang és a kép aztán restart játék közben.
2019. okt. 23. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!