Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows 10-em második...

A windows 10-em második telepítés után is előhozza azt hogy laggol az egér mintha blinkelne, a hang ugrál játékban/videókban a jaték az meg 45-50 fps körül ugrál. Mi okozhatja a problémát?

Figyelt kérdés

Ha normálisan megy akkor 150+ fps (amit lockolok rivatunerrel 60-ra). (van hogy normálisan müködik)

Új alaplapot vettem gigabyte b450 és ryzen 5 2600 nagyon jól mentek a játékok ameddig nem kezdte ezt persze nem sokáig mert újraindítás után jelentkeztek.

Windows 7-en nem tudtam mindent feltelepíteni normálisan gondolok itt directx-re és hasonló dolgokra, sok minden igy nem indult el ami régen igen.

Nem szeretnék váltani win7 vagy 8.1 is jó lenne de valahogy nekem nagyon trágya ez a win 10.

Az egyetlen problémám hogy 8.1-re nincs chipset driver a gyártó honlapján csak 10 és 7.

Egy windows telepítő videóban azt olvastam a komment szekció alatt hogy fel lehet tenni a 10-es chipset drivert is nem tudom mennyire müködne.

Bocsánat a velős írásomért próbáltam sok mindenre kitérni, lehet elég kusza lett.

Ha valaki tud érdemben válaszolni (nem mellesleg elolvassa a problémámat) annak megköszönném.



#hang #Windows 10 #csúszkáló egérmutató
2019. szept. 28. 15:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
jah és az rx 570 videókártyához is csak 7 és 10-es driver van -.-
2019. szept. 28. 15:48
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Az, hogy Win10. A Micro$oft eddigi legócskább oprendszere, tele bugokkal.
2019. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen tudom hallottam sok helyről azért akarom a Windows 8-at csak nem tudom hogy mit kezdjek azzal hogy nincs a gigabytenak hozzá való chipset drivere (kivéve a hang és a net) ahogy amdnek sincs az rx 570-hez. Csak 7hez és 10-hez :/
2019. szept. 28. 20:30
 4/16 A kérdező kommentje:
Egyenlőre visszatettem a hetet előre leszedve drivereket, dx-et és az összes Visual c++-t. Fel is telepítettem mindent, szerencsére engedte, majd kiderül hétfőn hogy műkszik e mert most nem vagyok otthon.
2019. szept. 28. 20:34
 5/16 MolotovPunk ***** válasza:
52%
Sajnos a második válaszolónak van igaza.A Win10-el e téren is vannak kompatibilitási problémák.Szerintem egyelőre rakd fel a Win7-et.
2019. okt. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
68%
Mennyi ramod van?
2019. okt. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
8gb miért? Visszatettem a win 10-et egyenlőre semmi bajom vele, nem tudom hogy telepítettem de nincs se áruház se hülye candy crush és a többi :)
2019. okt. 2. 01:43
 8/16 anonim ***** válasza:
0%

Fenét a win 10 Valami fostos driver probléma. az amd nél a proci ok, de a vaga fos. ez avn. Ha nem akarsz szopni mindig valamivel eladod, és veszel egy nvidiát. érdekes, nekem nincs semmi gondom 5 éve a win10 el. Olvas fórumokat, az amd kártyái szarok.


jöhet a lepontozás fogyatékosok .. :D

2020. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tény hogy az AMD vga driverek olyanok amilyenek de okosba manuálisan telepítve nem kell a bugos vezérlőprogram miatt aggódnod. Annyira azért nem szar az az AMD te tény hogy felső kategóriában csak nvidia már csak fogyasztás és teljesítmény tekintetében is. :)

Anno mikor megvettem jobban megérte teljesítményben és árban az rx570 mint a gtx 1060, annyi hogy többet fogyaszt.

2020. jún. 16. 05:14
 10/16 anonim ***** válasza:
50%

akkor miért kérdezel ha "okosba" lehet mókolni vele? :D Csináld meg és élvezd a gondtalan játékot :D

Fosadék szarok. 25 éve nem tudnak rendes drivereket írni. Ne abból indulj már ki, hogy mindenki szeretne belemélyedni a megoldások keresésébe. az alap az lenne, hogy felrakok egy drivert és működik.

2020. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!