Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan digitális szakácskön...

Van olyan digitális szakácskönyv ami jó és letölthető program? Kérlek ne oldalakat írlyatok!

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömnek újra telepítem a gépét mert rossz állapotban van, és kellene neki egy olyan program amin receptek vannak. Fontos hogy program legyen mert ő azt kérte és nem nagyon jó még a számítógép és az internet használatában. Előre is köszönök minden választ!

#online #program #szakácskönyv #digitális szakácskönyv
2019. okt. 22. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Letölthető szakácskönyvek pdf-ben:

[link]

[link]

[link]

[link]

2019. okt. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de program kellene. Nem dokumentum hanem olyan ami letölthető program. Olyan mint amilyen az interneten lévő csak letölthető.
2019. okt. 22. 21:41
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért, a dokumentum miért nem jó?
2019. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mert neki több recept kell és nem annyi amennyi egy dokumentumban van. Olyan kell ahol lehet keresni, és program mert mint mondtam nem ért nagyon a számítógéphez és az internethez.
2019. okt. 22. 22:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Meg azért kell program mert elmondta hogy az kell.
2019. okt. 22. 22:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Pedig a pdf-nél egyszerűbb nincsen. Csak egy pdf olvasó kell hozzá.

Ezt pl még telepíteni sem kell:

[link]

Csak elindítod, kicsomagolja magát, hozzátársítod a pdf-et és olvashatod a szakácskönyvet.

Szakácskönyv programról még nem hallottam, de aki tud ilyet jelentkezzen.

2019. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Annyit még hozzátennék, hogy az internet alapszintű használatát kb 2 óra alatt el lehet sajátítani. Innentől kezdve pedig az ismerősödnek receptkeresésben a Google a barátja.
2019. okt. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!