Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Tudtok mondani Grafikai...

Tudtok mondani Grafikai Photoshop tutorial videókat/cikkeket?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el digitálisan rajzolni, és még nem nagyon ismerem ki a ps-t.

Ahogy néztem magyar videó nem nagyon van hogy hogyan kell elsajátítani a ps grafikai részét. (nagyon kezdő szintre).

És angolban meg annyira nem nagyon látom át a dolgokat, de még így is azok segítettek a legtöbbet.


Pl. itt van ez a videó. https://www.youtube.com/watch?reload=9&v=IMy65h4PcAo


Ami most is érdekelne az pont a "kiszínezés/festés".

De vagy azért mert nem értem mit mond.

De mintha nem részletezné annyira, vagyis nem a kezdőknek magyarázná.

És nekem olyan videó kéne ahol pont az arc/ember sínezést RÉSZLETEZVE elmagyarázzák.

Hogy hol találom meg azt meg azt, mire kell kattintani stb.

Ha részletezve van az angolt is megértem.

Ilyen videót, vagy "cikkeket" tudtok küldeni?

De bármi más ami a ps grafikai részével foglalkozik, és segítség, nem csak egy timelapse, elfogadok.



2019. júl. 18. 19:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz szótárazni vagy szenvedni, akkor ne magyar PS-t használj és ne magyar videókat keress. Egyrészt, mert valószínűleg nincs is sok ilyen videós, másrészt a program fordítása nem tükörfordítás. Vagyis sokszor nem azt jelenti magyarul ugyanaz a funkció/gomb/menüpont/ablak neve, mint angolul, és ha csak hivatkoznak rá angolul, nem fogod megtalálni a magyar programban hogy mi az, csak ha külön angol-magyar PS szótárt keresel vagy neten mindig utánamész.


(a kérdésed lényegi részére én is csak a Google-t használnám, addig keresve tutorialt amíg nem találok kellően informatívat)

2019. júl. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oh. oké kösz.. akkor keresgélek.
2019. júl. 19. 12:18
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ez meg Budai Petur:

https://www.youtube.com/watch?v=PeGbXMCcgKM

Az első részét majd kitúrod... Nekem most nincs hozzá energiám.


Én ezzel a könyvvel kezdtem:

[link]

Szájbarágós, kezdőknek.

2019. júl. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kösz. bár ahogy nézem ez inkább a képszerkesztős részével foglalkozik, nem a grafikus részével.
2019. júl. 22. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!