Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » IPad-en a Gmail-t nem lehet...

IPad-en a Gmail-t nem lehet függetleníteni más Google alkalmazásoktól?

Figyelt kérdés
Gmail-be más account-tot szeretnék használni, mint mondjuk Google Drive-on. Én azt hittem egyébként az iPAd alkalmazásoknak nincs egymásra hatása és nem nyúlkálnak egymáés dolgaiba bele. De amikor a Gmail-be, amit frissen telepítettem beléptem, a Google Drive account már be volt írva, és ha ki akartam törölni, akkor azt minden egyéb más Google alkalmazásból akarta volna törölni. Ez hogy van?

2019. okt. 22. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Függetleniteni nem, de külön kezelni igen.

Amikor bármely böngészővel létesitettél egy gmail fiokot (javasolt az alapértelmezettben, mondjuk legjobb a Google Chrome), akkor Te kaptál egy gmail levelezőt, ami a Google terméke, azaz szolgáltatása. De a létesitéssel parallel automatikusan kaptál egy un. Google Fiokot is, aminek jelszava megegyezik a gmail jelszavaddal és abban benne van a Gmail fiokod, mint a Google szolgáltatása (terméke), de nem csak az van benne, hanem a Google-nak valamennyi szolgáltatása (terméke), igy többek között a Google Drive, a YouTube, a Google Fényképek, a Google Dokumentumok, stb.

Tehát ez igy egy egységes rendszer, benne könnyen lehet egyik szolgáltatásból a másikba navigálni, de csak az alapértelmezett böngészőben. A Google szolgáltatásait (termékeit) elő lehet hivni nem csak alapértelmezett böngészővel, de az már bonyolultabb. És a kérdésedre ezért az a válasz, hogy függetleniteni nem lehet, csak külön kezelni, mert, mivel ezek a Google szolgáltatások, termékek, vagy ahogy te nevezed alkalmazások a Google Fiokodban egy egységes rendszert képeznek, egymással összefüggnek. De ha az iPadra letöltöd a Gmail applikációt, akkkor is külön tudod kezelni, de függetleniteni nem.

2019. okt. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és ha iPad-od van, akkor neked v.szinű a Safari az alapértelmezett böngésződ
2019. okt. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de én most böngészőről beszélek, éppen azért telepítettem a GMali alkalmazást külön az iPAd-ra, hogy nem a böngészőből használjam a Gmail-t és ott ne keveredjen mindenfélével, hanem külön! De így is keveredni akara a Google Drive-al, amit ugyancsak nem böngészőből használok, ahenm az is egy külön App
2019. okt. 24. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Jóember, gondolod, hogy a Gmail app ( és a Drive app) nem nettel működik? iPadon a Safari böngésződ adja a Googlevel a netet. Ezen az uton is beléphetsz a Gmailba, Drivebe. De ha letöltöd a Gmail appot és a Drive appot, azokba azzal is beléphetsz, de abban is a Safari segitségével. Ne függetlenitsél te semmit, főleg ugy, hogy nem érted az egész logikáját
2019. okt. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!