Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Rustban mi lehet a probléma?

Rustban mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Rustban amikor csapatba hívnak meg akkor kifagy a szerver és a következő hibaüzenetet írja ki: Disconnected: FormatException (zero based) must be greater than or equal zero and less than the size of the argument list. Ezután amikor visszalépek, és megnyitom az eszköztárat, ugyanezzel a hibaüzenettel kidob, és csak játék újraindítással oldható meg. Mit tehetnék azért, hogy megoldódjon?


Win. 7 (64 bit)



2019. okt. 25. 15:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia! Ennek nézz utána szerintem Googleön, ott tutira találsz valami pöcek választ. De, fejlesztői fejjel azt látom, hogy a szerveredben egy szkript- vagy konfigfájl el van írva, esetlegesen túl nagy limit, vagy érték van megadva egy változónak. Nem tudom, nem vagyok Rustos, sajnálom. :D

Nézz utána Googleön.

2019. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!