Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem indul újra a Windows...

Nem indul újra a Windows miután próbálta frissíteni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Most is táblagépről írok. Próbálta frissíteni, 30%-nál megállt és csak forgott a frissítés jel,így ment egy jó darabig aztán meguntam és a gép bekapcs gombával kikapcsoltam, majd újra akartam indítani. Ugyanaz folytatódik, csak forog és forog. Win8 amúgy

2019. okt. 29. 08:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Adatmentés, korszerűbb változatot érdemes feltelepíteni, nem véletlen, hogy a 8 nagyon kis ideig volt népszerű.
2019. okt. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Sajnos már nem volt ingyenes a win10 telepítése mikor megtudtam. Most akkor mit csináljak? Amúgy szoftvertiszta. A telepítő cd-m nincs meg.
2019. okt. 29. 08:54
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok adatot menteni,ha semmi nem jön be.
2019. okt. 29. 08:55
 4/10 anonim ***** válasza:

#1: A Win8 nem azért bukott meg, mert instabil lett volna. Hanem a béna felülete miatt. Igazából még stabilabb is, mint a Win10. Arányaiban több problémát láttam 10-es gépeknél, mint 8-asoknál.

A frissítés meg többet árt, mint használ. Jóval több gépet csináltak ki a Microsoft frissítései, mint a frissítés hiánya miatti biztonsági rések. (Amiknek a 90+ %-át be lehet tömni egy jó antivirussal, tűzfallal, meg megbízható böngésző használatával.)

2019. okt. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

"Nem tudok adatot menteni,ha semmi nem jön be."

Nem tudom, milyen szintű felhasználó vagy, de így még simán le lehet menteni az adatokat. Csak nem a saját gépeden. Merevlemez ki; egy másik gépbe be; és onnan le lehet menteni.

Vagy ha nem riadsz meg a Linuxtól, egy live DVD-vel simán el lehet érni a meghajtókat.

(Egyébként csökkentett módban próbáltad?)

2019. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Csak a barátom gépe lenne, de ott sincs hely. Ez halott ügy nekem, nem értek hozzá. Ha lenne cd-m, akkor megpróbálnám. Próbáltam csökkentett módban újraindítani, de úgy nem csinál semmit. Amúgy laptop, ha ez számít.
2019. okt. 29. 09:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá CD. Pendrivera is lehet live Linuxot tenni és azzal le tudod menteni az adatokat.
2019. okt. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Kelleni fog egy windows 8 cd/usb kulcs / bebootolni róla és javítást választani ha nem oldja meg akkor jöhet a kövi:


Adatok lementésére készíteni kell egy linux live usb-t

https://www.youtube.com/watch?v=lrmPMWeKUOA


mentés:

https://www.youtube.com/watch?v=AvsJ6OtSgTY


Kell egy pendrive és ez:

[link]

Ezt le kell tölteni majd követni az utasításokat

64bit pro verziót kell telepíteni.

Veszel egy oem kulcsot vagy retail mind1 csak windows 10 pro legyen pl itt van egy 1600 ft [link]


https://www.youtube.com/watch?v=AOTc8eWd78M

bekell állítani a laptopot boot order usb-ről bootoljon.


Majd követni az utasításokat végigvinni a telepítőt ha kész vagy a vásárolt kulcsot be kell írni és kész is vagy.


sok sikert

2019. okt. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 CspCsj ***** válasza:

Simán indítsd a gépet, ha ugyanúgy csak homokórázik, akkor reset gombbal indítsd újra, vagy ha olyan nincs, akkor a kikapcsológomb hosszú nyomva tartásával állítsd le és utána kapcsold be újra.

Elvileg a 2. esetleg a 3. újraindításra vissza fogja vonni a frissítést és normál módon tölt be.

2019. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 CspCsj ***** válasza:

Javítás:

A "homokórázást" arra értettem, hogy nem csinál semmit, vagy csak megáll frissítés közben sokáig. (5-10 perc)

1-2 percnél még ne indítsd újra

2019. okt. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!