Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Irnátok pár játékot amit...

Irnátok pár játékot amit ismertek és nagyon régen játszottatok rajta és futna ezen a régi konfigon? (Konfig lenn)

Figyelt kérdés

Windows XP SP3

Proc: 451 mhz

Ram: 192 MB

Videókártya: 32 MB,de a Dirct3d-t nem igen támogatja és opengl-t sem.. :(


Előre is kösöznöm! :)


2010. júl. 17. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
itt megnézheted: [link]
2010. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erre a gépre én nem tennék XP-t, max 98-at.

A kérdésre válaszolva.: UFO, Heroes III, Dune 2000.

2010. júl. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: és most egyenként zongorázzam végig melyik fusson? Azért kéárdeztem mert akinek régen volt gépe,tudja hogy jó pár éve milyeneken játszott meg mi volt a sláger és igy tud segíteni hogy mi futna,és mit ajánl.


Második: Neked meg nagyon szépen köszönöm :)

2010. júl. 17. 15:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Nem tudom milyen az ízlésed, sosem volt ilyen teljesítményű gépem, Viszont neked esetleg vannak elképzeléseid játékok terén ezért itt le ellen őrizheted mielőtt letöltöd, megveszed. Bocs,hogy segíteni akartam.
2010. júl. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaj nem azért mondtam :)

Örülök hogy segíteni akarsz csak amik ott vannak,java már elég új igy kicsi az esély hogy futna-e valami,ami fenn van.Végigzongorázni több 100-at pedig úgy hogy semmi se passzol,az úgy kényelmetlen :)


De ennek ellenére hasznosnak itéltem a válaszod és a második válaszólóét is mert a szándék a fontos (:

2010. júl. 17. 16:18
 6/7 anonim válasza:
a régi 433-asomon a need for speed 3, mortal combat, worms armageddon, cs 1.6, (sztem a half-life is elfut ha a cs ment) meg régi arcade(pl:space invaders,pacman) volt fent. De kár hogy bedöglött a gép :( amúgy tényleg fölösleges az xp, nekem is volt rajta anno sp1 aztán rájöttem hogy marhára fogja a ramot.
2012. máj. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
ja igen meg az age of empire 1-2 meg a heroes 3. 18:02 voltam
2012. máj. 1. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!