Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Oblivion tolvajok céhe?

Oblivion tolvajok céhe?

Figyelt kérdés
Az Oblivion nevű játékban hogy lehet catlakozni a tolvajok céhébe?Addig eljutottam hogy valami kert mögött éjfélkor jön egy csávó meg egy nő csávó azt mondja hogy még meg kell várni egy elfet meg egy nem jut eszembe mit.De hiába várok nem jönnek el és ezt már nem egyszer játszották el mi lehet erre a megoldás?
2010. júl. 17. 16:14
 1/2 anonim válasza:

Nos én már nem egyszer voltam tolvaj céh vezér talán tok segíteni. Az Elf egy csaj a másik egy gyíkember ha úgy tetszik Argonian-i az pedig faszi. Meg kéne nézned hogy élnek-e vagy meghaltak mert már velem is volt olyan.

Mindegyik ott van azon a helyen ahol várakozni kell rájuk próbáld meg keresni őket hogyha nincsenek akkor valami baki van.

2010. okt. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kislaki ***** válasza:
egykérdéés.amikor elkell lopni a rókának a nyilat akkor lementem oda találkozok pár ellenséggel.devan egy ajtó ahova kulcs kell.és semelyiknél sem találom.vmi ötlet?
2013. ápr. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!