Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » P7H55-M PRO alaplapo van...

P7H55-M PRO alaplapo van elvileg működni kellene egy olyan résznek, hogy bekapcsolásnál megjelenik egy ablak, hogy skypeozok vagy bekapcsolom a gépet ezt hogy tudom megcsinálni? Akinek van ilyen alaplapja az biztos tudja mire gondolok.

Figyelt kérdés
2010. júl. 17. 18:27
 1/6 A kérdező kommentje:

Á ezt nem hiszem el!

Ne hiszem, hogy csak nekem van ilyen alaplapom :D

2010. júl. 17. 21:17
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az Express gatere gondolsz. Ezt a Biosban tudod bekapcsolni, majd fel kell telepíteni az alaplap cd-jéről.
2010. júl. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen arra gondolok :)

Win7-et használok mivel új gép és kezeli a win7-et

De amikor bekapcsolom a gépet kiír 3 sort, hogy express gate loading e nem jön be a kép :(

2010. júl. 18. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
A Biosban kell bekapcsolni és az alaplap cd-jén van a program ezt kell feltelepíteni.1. első voltam
2010. júl. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Fel van telepítve de valamiért mégse hozza be :(

Win7-et használok de gondolom az nem probléma.


A könyvéből meg nem értek semmit nem tudom, hogy kell bekapcsolni, mert nem értek angolul.

2010. júl. 18. 19:06
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg szerintem a biosba be van kapcsolva

Mert indulásnál kiír 3 sort hogy loain express gate a többi 2-t nem tudom de nem jön be az ablak sos :(

2010. júl. 19. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!