Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért megy a monitor csak 60...

Miért megy a monitor csak 60 Hz-el, nem tudom átállítani?

Figyelt kérdés
Párom asztali gépéről van szó, amit megosztva használunk külön fiókkal. A monitortól kiég a szemem, meg fáj a fejem, de nem tudom átállítani. Néztem a gépházban (azt hiszem ott) és csak a 60-at engedi, de nem tudom miért. Lehet köze ahhoz, hogy külön fiókom van? Amúgy Windows 10-es. Mit lehet tenni?

2019. nov. 3. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
73%

Ne piszkáld a 60 Hz-t, annak nincs köze ahhoz, hogy kiég a szemed.

A monitor menüjében van lehetőség fényerő, kontraszt, stb. beállításokra. Azt állítgatni célravezetőbb!

2019. nov. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem pwm-es a monitor, nem a 60Hz-től fáj a fejed.

Nekem hozzáértő ember mondta, és olvastam is, hogy ami pwm-es monitor, telefon kijelző, attól sok embernek fájhat a feje, én ezt nem vettem észre, pedig a telefonom az.

2019. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért gondoltam,mert máskor mikor beállítottam másik monitoron a hz-et magasabb értékre akkor nem fájt már a fejem, nem volt olyan mintha villódzna. Honnan tudom, hogy pwm-es vagy sem a monitor?
2019. nov. 3. 11:34
 4/4 anonim ***** válasza:
Na az egy nagyon jó kérdés, szerintem sok gyártó nem is nyilatkozik róla, külföldi fórumokon érdemes olvasgatni, hogy az e vagy sem a kiszemelt.
2019. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!