Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Szombathelyen hol tudom...

Szombathelyen hol tudom jogtiszta Windows 10-el újratelepítetni a laptopon?

Figyelt kérdés

2019. nov. 3. 08:35
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Mondom én, hogy csináltam.


Ha pendriveról akarjuk megtenni, megkell látogatni a microsoft honlapját az első linken. Lejön egy progi azzal készíthető iso vagy ő csinál boot pendriveot. SEMMIKÉPPEN NE BIZZUK RÁ a boot pendrive készítését. Csak is Isot készíttessünk, amit majd Rufussal teszünk bootolhatóvá. Ha valaki mégis a microsoftos programmal csináltatja a bootolást, és 64 es pendriveja van készüljön rá, hogy 32 gb-osat csinál belőle. 465 Gb- os külsőből is 32 gb-ot csinált. Szívtam is vele míg megoldást találtam (disparttal megoldható parancssorban). Amúgy ha már bebootolt a gép egyszerű a helyzet, bejön a telepítő, azonnal kéri a kódot kicsit gondolkozik és elfogadja. Csak állítsd be biosban, hogy az eszközödről bootoljon. (Lenovo gépem nekem vmiért az eredetit nem vette be watchdog hiba), de a hamis win10 telepítő simán megy. Asuson ment az eredeti telepítő. Kódot tudsz venni olcsón a két linken.

[link]


[link]


[link]

2019. nov. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ja bocsi hol, nem hogy :D Na mindegy így magadnak is megtudod csinálni és lenne örökre egy kódod :D Ha kell segítség írj.
2019. nov. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem mamár bármelyik szervíz megcsinálja.

Ha aktiválva volt a W10 a gépeden, akkor még a kulcs sem kell hozzá.

Újra aktiválódik, ha netre csatlakozik a gép.


Nálunk még a win7 korszakban végigbüntették a cégeket kalóz verziós telepítések miatt. Ezután csak HOZOTT windowst tettek fel... :)

2019. nov. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!