Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10 telepítésnél miért...

Windows 10 telepítésnél miért kötelező mag adni már fiókot vagy telefonszámot vagy a PIN-kódot?

Figyelt kérdés

Telepítettem pár hete a Win10-t és kérte adjak meg fiókot vagy Skype fiókot vagy telefon számot, én a Skype fiókomat adtam meg, aztán az után meg kért PIN-kódot is.


Miért erőltetik ezeket?


PIN-kód még jó dolog, de a fiók az már sok, nem szeretnék Microsoft fiókjaim legyenek, Skype-ot is törölni akarom.


Elég nekem a Google fiók és a Xiaomi Cloud fiók, esetleg még Mega nz MediaFire fiókok.



2019. nov. 4. 12:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem kötelező, van olyan lehetőség, hogy kihagyod.
2019. nov. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nincs ilyen, régen volt.
2019. nov. 4. 12:59
 3/16 anonim ***** válasza:
Ott van az még, csak el van dugva az alsó sarokba apró betűvel szedve és azt hiszem, már a neve sem annyira egyértelmű.
2019. nov. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Így van, valami olyasmi hogy microsoft fiók nélküli felhasználó, nem emlékszem, pedig 2 hete telepítettem.
2019. nov. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Sajnos igaza van nincsen ott viszont, ha nincs internet akkor lehet offline fiókot csinálni, tehát mikor felajánlja h wifi-re tudsz csatlakozni csak kihagyod, vagy kihúzod a net kábelt a gépből telepítés előtt, ha kész a telepítő meg vissza dugod.
2019. nov. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
És ha telszámot adom csak meg akkor is lesz fiókom?
2019. nov. 4. 13:36
 7/16 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok, pont ezt akartam mondani én is.

Régebben bal oldalt lent volt egy kis link, arra kattintva nem hoz létre online fiókot. Újabban pedig, ha nincs net, akkor felajánlja, hogy offline fiókot hoz létre.

Szerintem csak simán telszámmal nem tudsz fiókot létrehozni.

2019. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Shaddark ***** válasza:

"Nincs ilyen, régen volt."


Van még.

Offline fiók a "megnevezése".

Én ma telepítettem egyet...

2019. nov. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Shaddark ***** válasza:

És volt net a gépen, nem kellett kihúzni semmit sem.

Amúgy sem lehetne kötelezővé tenni - ez nem a google ingyenes hókuszpókusza hanem egy megvásárolt termék amiért pénzt adtál...

2019. nov. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Én ajánlom a win 8.1-et sok előnyből jobb mint a win 10 ezen a heten a szervizbe 6 laptopot hoztak és mindegyiken Windows 10 hiba volt.Felraktam nekik a 8.1-et és utánna már egybol jó lett nekik és azt mondták sokkal gyorsabb,jobb lett.
2019. nov. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!