Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki segitene ncore-val...

Valaki segitene ncore-val kapcsolatban? Aki ert hozza

Figyelt kérdés

qtorrente van nekem lent es arra szoktam ncore-rol tolteni a filmeket. Az lenne a kerdesem hogy honnan tudom hogy a filmet mar vissza seedelte teljesen? Illetve Mennyi ido kell annak?

A torrentbol kitudom torolni a filmet ugy hogy vissza is seedelje? Mert zavaro a sok film amit mar lattam es nem latom at jol a torrentet.



2019. nov. 4. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Az nCore főoldalán, az aktivitás-ra kattintva láthatod a sedköteles torrenteket.
2019. nov. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Ha törlöd, akkor nem tudsz seedelni

Nem egybefüggő 48 órád van rá, hogy visszaseedeld

Ncoreon aktivitás fülön látod, hogy melyik hogy áll

Mindemellett ncore(pont)cc/wiki.php

Minden egyértelműen, érthetően és pontosan le van írva.

Szóval bárki ért hozzá aki elolvassa, akár te is

Ne légy lusta, ne akard azt elérni, hogy tiltsanak az odlalról, mert a bejutás nem egyszerű

A seedelésre meg gondolj úgy, hogy te azért tudod letölteni, mert mások seedelik. Szóval te se töröld ki 48 óra után, ha mindenki így tenne, akkor fél éves torrentek sem lennének elérhetőek már.

2019. nov. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha kitörlöd a programból akkor nem tudod seedelni. 30 napod van rá, hogy 48 órát seedelj egy torrent álományt.

Ha ezt a szabájt nem tartod be akkor kidobnak az ncore-ról.

2019. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De miert irja hogy stopped? Amikor a torrentbe seedeles van irva.
2019. nov. 4. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert még nem frissült az oldal. Várd ki, majd később írja, hogy seed.
2019. nov. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!