Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Androidos telefonra milyen...

Androidos telefonra milyen GPS alkalmazást ajánlanátok?

Figyelt kérdés
GPS koordináták alapján szeretnék eljutni valahová. Erre keresnék olyan alkalmazást amivel ez a legkönnyebben kivitelezhető lenne.

2019. nov. 8. 03:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Például a TomTom tud ilyet + online forgalmi infó.

Igaz fizetős, de torrent oldalról okosban megoldható.

Az ingyenes 75km-t engedélyező verziót innen letöltheted:

[link]

2019. nov. 8. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Google Maps
2019. nov. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a Google Maps-et használom, habár abba elég komplikált koordinátát írni. Sokan a Waze-ra meg a Sygic-re esküsznek, nem tudom, melyiknek van ilyen funkciója. Mindkettő ingyenes.
2019. nov. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A TomTom-ot ha jól emlékszem le tudod szedni AC Market-ről. (Az egy alkamazás-játék-crack "áruház" amiben az alkalmazások nagyrészét megtalálod. LINK: [link] )


De én a Google Maps-et ajánlom mert annak nagyon jó az útvonaltervező algoritmusa. Csak a navigáció hangja gagyi. Ja és most már lehet jelenteni forgalmi információkat már a Maps-ben is szóval + pont

2019. nov. 9. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok és én azért nem ajánlottam a Google Maps-ot, mert saját tapasztalatom alapján csak a közvetlen közelemben két olyan ordító hiba van benn, hogy ez egy vezető navigációs cégnél elfogadhatatlan.


1: Ha el akarok menni a közérbe, az annyira "bonyolult", hogy elmegyek 100m-t az utca végéik, majd balra befordulok egy másik utcába és az utca végéln ott a közért. Kevesebb mint 400m!

Mit csinál a Google Maps?

Levisz az utcán, majd elvisz az 1km-re levő körforgalomba, ott visszafordít és ugyanazon az úton visszahoz, majdnem a kiindulási pontig és egy másik, párhuzamos úton visz el a közérthez. Mindezt azért, mert azt az utcát amin ténylegesen menni kell egyirányúnak hiszi és így 400m-ből egy 2,4Km-es utat csinál. Mellesleg az adott utca soha, de 20 éven belül biztosan nem volt egyirányú.

Kb. 5x bejelentettem magyarul és angolul is, de sz@rnak rá.


2. Ugyanúgy, ha Csillebércre mennék, a normális Istenhegyi út - Ötvös u - Normafa - Csillebérc útvonal helyett, nagy kerülővel a sokkal rosszabb minőségű és lassabb útvonalat tervez.


Ilyen navigáció nekem nem kell!


Hozzáteszem, vagy öt féle navit kipróbáltam és a fenti hibákat egyik sem követi el...

2019. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Google Maps, Waze, ilyenek.
2020. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!