Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Melyik az a konvertáló program...

Melyik az a konvertáló program, ami a következőt tudja?

Figyelt kérdés
Lefényképeznék egy idegen nyelvű szöveget, feltölteném a szám.gépre, és ez a program képes lenne lefordítani magyarra.
2019. nov. 12. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Ezt bármelyik androidos teló is tudja, és le sem kell fényképezni Google translate.
2019. nov. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Ahogy az első mondja. Google translate-ben van egy kamera ikon, az élőben fordít. Le sem kell fényképezned, a kamera képét elemzi, felismeri a szöveget és a kamera képen kicseréli a külföldi szöveget a célnyelvre fordítva pillanatok alatt.
2019. nov. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat, de nem tudom őket használni, mivel figyelmen kívül hagytátok a kérdésben fixált körülményt, amennyiben számítógép (asztali gép) segítségével szeretném a problémámat megoldani.

Előre is köszönöm a további segítségeket.

2019. nov. 12. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha neked egy 3-4 lépcsős megoldás egyszerűbb mint az egy, akkor hajrá!

Egyébként meg csinálhatsz egy képernyőmentést a telefonodon a lefordított szövegről, és az már igényeid szerint felmásolhatod annyi gépre, amennyire csak akarod.

Vagy E-mailben elküldheted saját magadnak, amit a gépen megnyitva lementhetsz, és már meg is vagy.

Gondolkozom, hogy miként tudnám még bonyolítani neked, ha ez kell, de nem jut most több az eszembe.😜

2019. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#4

Úgy tűnik, nem voltam elég világos; nincs okos-telóm.

Egyébként közben rájöttem, hogy a Google fordítószoftvere nagyon sokoldalú, fájl-konvertálásra is simán alkalmas.

2019. nov. 12. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!