Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit csilajak a kapcsolatommal?

Perfect17 kérdése:

Mit csilajak a kapcsolatommal?

Figyelt kérdés

A baratnőmnek nem volt sok baratja mert nem nagyon bizott senkiben sem es ez engem kicsit zavart is 2 éve vagyunk egyutt es batoritottam h baratkozzon,es az van most h lett egy csomo lany baratja akikkel beszelget talalkozik es engem nek kerdezett meg h nincs e kedvem vele menni nem is az h mindig de azert neha kerdezhetne es a lenyegre most ki is terek 1 fiu aki engem nagyon zavar mar pedig azert mert 2 eve ismerik egymast meg a sulibol nem is beszelgettek ugymind egymashoz se szoltak es iden nyar vegen kezdtek el beszelni es hat nem vagyok az a bizalmatlan tipus de a gyerek rá nyomult a baratnomre es baratsag+ akart es ez zavarta a baratnomet es el mondta h olyanokat ir hogy ,,de jo lenne ha itt lennel velem,, meg hasonlok es ez engem idegesitett mondtam baratnomnek hogy tiltsa le es mondta h mar szolt neki parszor h fejezze be ezeket mert vagyok neki én es fontos vagyok a számára.Es 3 honapja beszelnek es legjobb baratok lettek es mint kiderult nem is tudtam h eljartak 2 a mekibe meg taliztak ezeket 1 hete tudom es kiborultam es akar hanyszor szoba hozom h ez engem zavar ugy jon le h mirol beszelek meg haggyam a hulyesegemmel szerintetek mit tegyek ő azt állitja h nincsen koztuk semmi es hogy engem szeret es nem csalna meg de kétejeim vannak es hat na nem alaptalanok mert nem is beszelt nekem nagyon errol a fiurol es mikor el mondta h mekibe voltak 2 en en nagyot csalodtam hisz nekem azt mondta h a baratnojevel/nőivel megy mekizni es azzal vedekezett hogy nem akarta el mondani mert tudja h milyen vagyok meg stb..hazudott hogy bizzak benne vagy mit csinaljak?


20 F



2019. nov. 14. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Telepítsd újra
2019. nov. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Eltévesztetted ez itt a számtech/programok topik, de azt tanácsolom mivel fiú és lány barátság nem létezik kérdezd meg tőle a tutit h válasszon ő vagy te ha téged választ elfelejti a másikat feltétellel maradj vele csak. Nyilván nem csak barát-barát akár lenni és tetszik neki a helyzet h még válogathat is. Ilyen ez ilyen fiatalon nehéz..megtartani valakit.
2019. nov. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ja azt elfelejtettem h már nagyon ki volt a f..om az egesszel mert ha en beszeltem a lány barátaimmal akkor egyszeree ki ez a k..va meg miota beszeltek meg mit beszeltek meg stb stb tilsd le mef ilyenek es hát azok utan h miket irt es mar latta rajtam h ezt mar nem ignorál engem megigerte hogy nembeszel vele.
2019. nov. 14. 08:34
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocsi nem neztem h ez a számtechnika😖😅😅
2019. nov. 14. 08:35
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Ha már számítástechnika:

Futtatásba: girlfriend.exe /repairgf

Ezután:

net localgroup bestfriends GrirlFriend /add

2019. nov. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
Rányomsz a Menü gombra, options, paraméterek, szereplők részletes konfigurálása..
2019. nov. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Shaddark ***** válasza:

taskkill /IM "1 fiu aki engem nagyon zavar"

DISM.EXE /ONLINE /CLEANUP-IMAGE /RESTORECSAKENGEMSZERET

SFC /SCANMENNEKEMEGINTMEKIBE

2019. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!