Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ha van egy ps4-em és veszek...

Ha van egy ps4-em és veszek egy ps4 prot akkor tudom mindkettőn egyszerre használni a profilom?

Figyelt kérdés
Ha az egyik gépet a nappaliba teszem a másikat meg a szobába akkor tudom használni mind a két gépen ugyanazt a profilt? Mindkettőn használhatom a megvásárolt játékaimat?

2019. nov. 19. 15:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, de nem egyszerre.
2019. nov. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat első vagyok, visszaolvasva elég félreérthető, amit írtam:)


Szóval tudod mindkettőn használni a profilodat, de nem egyszerre, azaz amikor az egyik be van kapcsolva, akkor nem tudod a másikon, és vice versa.

2019. nov. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor azt nem lehet megoldani, hogy a testvéremmel egy időben használjuk a két gépet két külön játékra ugyanazzal a profillal? Nyilván erre a profilra lettek vásárolva játékok.
2019. nov. 19. 16:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem, azt nem lehet. Ahogy bejelentkezel a profilodba az egyik gépen, automatikusan kijelentkezik a másikon.
2019. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kov74 ***** válasza:
sajna de nem! Külön accountckell a másik gépre hogy egy időben játszhassatok és sajna arra az accountra már újra le kell töltened vagy újra megvenned a gamét.
2019. dec. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!