Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem eredeti az officom, és...

Nem eredeti az officom, és ezt írja ki. Ha nem aktiválom, nem tudom használni?

Figyelt kérdés

Kép:

[link]


Az aktiválása gondolom pénzes lenne, nem? :/



2019. nov. 17. 23:47
 1/6 fukapapa27 ***** válasza:
30%
Nekem is ilyen hasonló Officom van és ezt az üzenetet írja minden alkalommal ha elindítom kb. már 3-4 éve és láss csodát még mindig ugyanúgy működik. De ha Téged ez zavar akkor tölts le hozzá való aktívatort és kész. :)
2019. nov. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vagy ha diák/tanár vagy igényelhetsz "ingyen" Office 365-t:

[link]

vagy ott van a teljesen ingyenes, nyílt forrású alternatívaként a Libreoffice:

[link]

de egy használt Office licensz sem vészesen drága:

[link]

2019. nov. 18. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval két nap múlva nem fogom tudni használni, ha nem 2 nap múlva nem vásárolom meg?
2019. nov. 18. 02:33
 4/6 fukapapa27 ***** válasza:
Higgy nekem fog az ugyanúgy működni ahogy eddig az a figyelmeztető csak ijesztget aminek látod Te is bedőltél, nem igaz? Ha meg nem bízol bennem de látom meg venni nem akarod akkor ott a másik alternatíva amit írtam az aktívator és ha ez sem akkor fogadd meg a kedves #2 író tanácsait! :)
2019. nov. 18. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Shaddark ***** válasza:

"De ha Téged ez zavar akkor tölts le hozzá való aktívatort és kész. :)"


Aztán majd gyere vissza kérdezgetni miért lassú a gépem, hogy kaptam rá 100 féle vírust és miért használja más is a gépemet :)))


Hardveraprón kb. 3-5e körül tudsz használtat vásárolni, megveszed, nem lesz vele gondod 1000 évig se...

2019. nov. 18. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Libre Office. És az életben nem lesz ilyen problémád.
2019. nov. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!