Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mennyire működik jól a Just...

Mennyire működik jól a Just Dance, miután kötelező hozzá applikációt használni?

Figyelt kérdés
Az applikáció csak azt a kezedet érzékeli, amelyikkel épp mozgatod a telefont, lábat nem is érzékel egyáltalán? Mennyire pontosan érzékeli az app a mozgásod? Ha veszek egy futáshoz is gyakran használt kezedre illeszthető tokot és ráillesztem a kezemre, akkor az egy jó opció? (azért lenne ez szükséges, mert félek, hogy kiesik a kezemből a telefon a nagy hadonászás közben). Előre is köszönöm a válaszokat, trollok kíméljenek!
2019. nov. 21. 21:38
 1/3 A kérdező kommentje:
Fontos, hogy Xbox One S-em van és Just Dance 2020-at szeretném megvenni.
2019. nov. 21. 21:39
 2/3 anonim ***** válasza:
erre én is kiváncsi lennék
2020. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Sziasztok, nem tudom mennyire ededékes-e még a kérdés de azért válaszolok hátha másnak hasznos lehet.

Én azt tapasztaltam, hogy sokkal nehezebb jó pontokat összeszedni telefonnal(applikációval) a kezemben mint kamerával

A kamera jobban érzékel és minden végtagot míg a telefon csak az egyik kezünket

Megoldható egyébként telefonnal is a jó pont csak nehezebb mondjuk superstaros/megastaros tancot csinálni.

2020. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!