Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi az oka hogy az Instagram...

Mi az oka hogy az Instagram nem enged làjkolni, követni embereket? És ezt írja ki-továbbiak lent!

Figyelt kérdés
Azt írja ki : letiltott művelet ,a rendszer nem engedte vegighajtani , kerlek próbáld meg újra később, bizonyos tartalmakat közösségünk érdekében korlátozunk, közöld velük ha tévedünk “
2019. nov. 27. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha rövid időn belül túl sokszor csináltad ezeket a műveleteket, akkor letilt. Azt hiszi a rendszer, hogy kártékony robot vagy, vagy a géped fertőzödött meg ilyen programmal, és letilt mielőtt szétspamelnéd az ismerőseidet vele. Ha magadtól csináltad, akkor próbálj észszerű keretek között maradni, miután feloldják.
2019. nov. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A jelszavakat megvàltoztattam és kétfaktoros hitelesítést is csinàltam.

Màr enged kedvelni, kommentelni, viszont a sajàt követett ismerősimet nem tudom megnézni, csak azokat akik engem követnek.

Ezekutàn màr visszaàll normàlba!? Vagy ?

2019. nov. 27. 20:23
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja, és követni is tudok embereket.

Csak nem làtom a listàm ha a profilomon vagyok. Azt az egyet nem adja ki.

2019. nov. 27. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!