Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mire jók a Firefoxban a...

Mire jók a Firefoxban a konténerlapok?

Figyelt kérdés

#Firefox #konténerlapok
2019. nov. 27. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:

sok idő lenne érthetően elmagyarázni,így csak cikket linkelek:


2016-osak:


[link]


[link]


jó dolognak tartom, de én magam nem használom, mivel nem kezelek több fiókot és alapból minden követőt blokkolok

2019. nov. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi, nekem csak most tűnt ez fel, hogy felajánlotta, hogy "megnyitás új konténerlapon", de nem nagyon találtam semmi érdemi infót róla.

Abban reménykedtem, hogy valami olyasmi, hogy így egy-egy külön lapon nyithatom meg (mondjuk miniatűrként vagy linkként megjelenítve) a később elolvasandó oldalakat a helyett, hogy a szokásos memóriazabáló módon egyszerre 500 lapot tartok megnyitva (ill. ennyivel indítom a Firefox-ot)...

2019. nov. 28. 20:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Auto Tab Discard segít ezen

[link]


kicsit időbe telik míg testre szabja az ember

pl. növelni, hogy mennyi tabnál kezdje el az inaktív tab-okat "suspendelni/discardolni" (nem fogja bezárni őket)

meg ugye whitelist-ezni párat, amit nem kéne pl. mert megy a háttérben a zene/videó rajta

2019. nov. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet, próbáltam már az Auto Tab Discard-ot, nekem nem nagyon jött be, ill. most is fut éppen, csak nem igazán használ, mert induláskor betölt mindent, a processzor is terhelődik, ill. ugyanúgy ezer lap van megnyitva a FF-ban, csak annyi a különbség, hogy inaktívak :(
2019. dec. 3. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!