Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehetne készíteni egy...

Hogy lehetne készíteni egy pendrive másoló programot úgy, hogy a pendrive behelyezése után, egy adott helyre másolja át a rajta található tartalmakat feltűnés nélkül?

Figyelt kérdés
A pendrive neve ismert, tehát csak az adott pendriveot másolná a program. Érdekelne, hogy a szituációt, hogyan lehetne kivitelezni, bárkinek bármi ötlete van, azt szívesen veszem!

2019. nov. 27. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Pendrive-on csinálsz egy autorun.inf fájlt.
2019. nov. 28. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elsőke. Ezt a primitív trükköt már rég lelőtték win esetén. Ez így nem működik.


kérdező, más adatainak ellopása meg bűncselekmény.Nem megoldható...

2019. nov. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem ellopni akarom az adatokat, hanem a szituáció megoldására keresem a választ...
2019. nov. 28. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
A szituáció csak lopás esetén állhat fent, de akkor sem lehet...
2019. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy primitív és nem működik, én a mai napig szoktam használni, és szinte kivétel nélkül teszi a dolgát, ahány gépre csatlakoztatom...


Lehet, hogy régi és primitív akár egy .BAT fájl, de utóbbit is használják még mindig

2019. nov. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ahhoz képest, hogy primitív és nem működik, én a mai napig szoktam használni, és szinte kivétel nélkül teszi a dolgát, ahány gépre csatlakoztatom..."


Az eléggé érdekes volna, hogy rádugom a gépre az USB-t és kérdezés nélkül lefutna a format parancs vagy egy vírus. Ugye nem gondolod hogy ez win7 felet működik???


Itt egy hasonlóan okos videó amire erről szól:


https://www.youtube.com/watch?v=khw2iXfEUaI


... és alatta a sok komment hogy nem működik, többek között azért mert win7 óta biztonsági okokból az automatikus indulást kivették az oprendszerekből...


Egy angol oldalon pont ezt kérdezi egy felhasználó:


[link]


A válasz ott van alatta,


"Windows 10 does not allow this option any more, because of security. You now need a third-party product for making it work."


"A Windows 10 a biztonság miatt már nem engedélyezi ezt a lehetőséget..."


Ha megnézed a win10 automatikus lejátszás beállításait akkor 4 opció van:


1 - Nincs művelet

2 - mappa megnyitás a fájlok megtekintéséhez

3 - Kérdés megjelenítése hogy mit tegyen a meghajtóval

4 - tárterület beállítások konfigurálása


Nem véletlenül nincs fájl futtatás az opciók között!!! Marha egyszerű volna leformázni bárki gépét ha ezt meg lehetne tenni!! Szoktam írni hogy józan paraszti ész kell csak vagy te nagyon érdekes oprendzsert használsz és az ismerőseid is :))

2019. nov. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!