Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Utorrent 3.5.3-as klienst...

Utorrent 3.5.3-as klienst akarok 2,5-re cserélni, hogyan tehetem meg hogy a futó torrentjeim megmaradjanak?

Figyelt kérdés
2019. nov. 30. 09:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Elvileg a felhasználónév\AppData\Roaming\uTorrent mappában vannak a torrentfájlok.

Ugyanakkor én amikor régen újratelepítettem a programokat, ezeket a fájlokat mindig megtartotta, és csak az adott verziószámú kliensre cserélődött a program. Ha megvan a mappa akkor mentsd ki magadnak, de lehet, hogy elég csak telepíteni a 2.5-öt rá a 3.5 mappájára, és azzal felülírja a programot. Mivel a torrentek nem a telepítési mappában vannak, hanem a felhasználói fiók egyik mappájában, azokra nincs hatással a telepített program mappájának (és tartalmának) változása.

2019. nov. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!