Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megye 2-ből ha át akarok...

Megye 2-ből ha át akarok menni egy NB2-es csapathoz van esélyem? Jól focizok jobb futó a posztom 14 éves vagyok szóval U-16-ba mennék.

Figyelt kérdés
Ha szólnék esetleg az edzőnek hogy ide akarok jönni akkor ki jön egy meccsemre megnézni milyen vagyok?
2013. nov. 8. 16:51
 1/3 anonim ***** válasza:

lenni lehet esélyed, csupán kevés


vedd fel a kapcsolatot a lehető legtöbb NB2-es csapattal, hogy fiatal vagy, ambiciózus, és kipróbálnád magad, van-e lehetőség akár egy próbaedzésre, vagy ilyesmi



ismerek olyan embert, aki megye 4ben (BLSZ IV.) játszott, és a Siófoknál volt próbajátékon (nem tudom hogy :D)

2013. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 facebook45 válasza:
Ha szólsz az edzőnek szerintem az edzésen nézi meg milyen vagy és ha jó akkor berak kezdőnek de ha nem vagy valami jó akkor szerintem csak csere leszel. És próbáld meg. Lehet van esélyed
2013. nov. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én is hasonlóan kerültem be egy csapatba( én voltam a legfiatalabb) kérd meg az edzőt hogy elmehess egy edzésre de pár edzés után úgyis felhúznak és velük egy szinten leszel :)
2013. dec. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!