Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 64 bit-en mindennek...

Windows 7 64 bit-en mindennek 64 bitesnek kell hogy lennie? és nem müködnek a jatekok? Rosszabb mint a 32 bit? :S

Figyelt kérdés

Ez igaz?

hogy mindennek 64 bitesnek kell hogy legyen

es sokkal kevesebb jatek fut


Rosszabb mint a 32-bites WEin7?

Tehat inkabb 32 bitet telepitsem?


2010. júl. 19. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem rosszabb, nem kell mindennek 64 bitesnek lennie és igen, futnak a 32 bites programok. De nyugodtan utánanézhetsz ám a google-ban hogy mit jelent az, hogy 64 vagy 32 bites egy program.
2010. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még ki is kerestem neked nézd: [link]
2010. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 32 bites és a 64 bites között tudtommal csak annyi a külömbség hogy a 64 bitesben egy csomó olyan funckió van ami a jobb gépeket részesíti előnyben.

Például nekem 32 bites op rendszerem volt, vettem 4 Gb ramot, csak 3,3 Gb-vel tudott elszámolni, a maradék 0,7 eltűnt. míg a 64 bites (asszem) 32 gigáig tud számolni (vagy meddig? ezt nem tom)

2010. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az nem 32 giga, nagyságrendekkel több. Egyébként a lényeg ennyi, de ettől függetlenül van még pár dolog (regiszterek kezelése például), amiben más a 64 bites rendszer. Az XP esetében még nem javallottam volna a 64 bitet, de a Win7 gyakorlatilag erre lett "tervezve", mindenhez vannak szinte 64 bites driverek, valamint a főbb programok (vírusírtó, tűzfal) aminél nem mindegy, hogy 32 vagy 64 bites már mind van 64 bites változatban. A játékoknál és más programokban nem fogsz tapasztalni különbséget.
2010. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm!! :)

Akkor 64 bit et rakom fel :)

mert nekem 3 GB RAM-om van. Es ATİ Radeon HD 4600 Series van ami ha joltudom +1 GB

Processor 3 GHz 4 gamos

Összesen: 4 GB

2010. júl. 19. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!