Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 10-ben lehetséges a...

Windows 10-ben lehetséges a közvetlenül a D meghajtón lévő mappákat legalább két csoportra felosztani?

Figyelt kérdés

A HDD-m nincs particionálva, de szeretném ha mikor belépek akkor az első helyeken az én személyes mappáim lennének névsorrendben - a többi ami ide van "vezetve" a C-ről pedig mondjuk csak ezek alatt, külön. (egy közös mappába nem akarom tenni ezeket mivel akkor később lehet nem találná őket a win10, vagy éppen újakat hozna létre.. és a rejtett elemek megjelenítése nálam mindig be van kapcsolva, szóval az is kiesik)

Esetleg csoportosítás valami alapján? Vagy van valami hasonló megoldás?



2019. dec. 2. 00:26
 1/2 anonim ***** válasza:
85%
Laikus homemade megoldás: az elöl làtni kívánt mappák neve elé teszek egy _ jelet. Azokat az abc rendben előre sorolja (és azon belül ugyanúgy abc-ben rendez), majd utána kezdődnek a számokkal és betükkel kezdődő mappák.
2019. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egy rugóra jár az agyunk, mert pont ezt csináltam :D (csak a "-" karakterrel). + a többi mappát rejtetté tettem és a windows így elhalványítja őket még ha látszanak is.

Csak azt nem tudom, hogy a későbbiekben lesz-e valami gond ezekkel a mappa nevekkel, azt szerettem volna elkerülni. De remélem nem :)

Köszi.

2019. dec. 2. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!