Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Freemail-en kaptam levelet,...

Freemail-en kaptam levelet, hogy tudom megnyitni, vagy mit tehetek?

Figyelt kérdés
Annyira rossz mostanaban ez a freemail, komolyan ez egy vicc! Reggel kaptam e-mailt,(mert mar azota beszeltem telefonon az illetovel), de nem jott meg tole az e-mail. Hat akkor hol van? Tudja valamelyikotok?
2008. nov. 18. 12:24
 1/3 anonim ***** válasza:
50%

Ez nagyon jó kérdés :) Valamelyik mail szerveren csücsül és vár a feldolgozási sorára, esetleg valamelyik spamszűrő kukázta. Erre a kérdésre senki nem fog neked tudni válaszolni, hogy hol az e-mail. Ha a címzett nem kap maildaemon üzenetet, és te nem kapod meg, akkor meg ki sem fog derülni soha az, hogy merre is van az arra.

Minek használsz freemailt? Használj valami olyan szolgáltató, aki tényleg jó, mint pl. a Google.

2008. nov. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszike, most valtani fogok!
2008. nov. 18. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:

vagy lajtot. Kevésbé ismerik, ezért még viszonylag gyorsan működik.

[link]

2008. nov. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!